ESKİŞEHİR ALPU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Özdemir ÇAKACAK´ın İlçemizi Ziyareti

Valimiz Sayın Özdemir ÇAKACAK, Alpu Borsa İstanbul Anadolu İmam Hatip Lisesi´ni ziyaret etti.
Valimiz Sayın Özdemir ÇAKACAK´ın İlçemizi Ziyareti

      Valimiz Sn. Özdemir ÇAKACAK, beraberinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Necmi ÖZEN ile Alpu Borsa İstanbul Anadolu İmam Hatip Lise´mizi ziyaret ettiler. Ziyaretin ardından yapılan açıklamada;

      Çocuklarımızın ve gençlerimizin iyi yetiştirilmesinde, ileriki hayatlarında vatana ve millete faydalı bir insan olmasında öğretmenlerin çok önemli bir görevi olduğunu ifade eden Vali Çakacak, sohbet esnasında yaptığı konuşmada, “Farklılıklarımızı zenginliğimiz olarak görmeli, milli birliğimizin ne kadar büyük bir güç olduğunu çocuklarımıza her zaman anlatmalıyız. Çocuklarımıza sevgiyi ve saygıyı öğretmeli, onların insanlara sevgi penceresinden bakmasını sağlamalıyız.” dedi.

       İşini en iyi yapan insanın, vatanını ve milletini en çok seven insan olduğunu vurgulayan Vali Çakacak, “Türkiye Cumhuriyeti büyük ve güçlü bir devlet olarak kararlılıkla yoluna devam etmektedir. Ülkemiz ciddi oranda genç nüfusa sahiptir. Çocuklarımızı ve gençlerimizi el birliğiyle geleceğe en iyi şekilde hazırlamalıyız. Bunu da, siz öğretmenlerimiz sayesinde başaracağız. Eğitimciler olarak sizler de üzerinize düşen sorumluluğu layıkıyla yerine getirdiğiniz takdirde, hem bu şehir insanlarına hem de Türkiye’ye en önemli hizmeti vermiş olursunuz. Ülkemizin geleceğinin inşa edilmesinde sizlere büyük görevler düşüyor. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın başarılı birer insan olması sizlerin elinde.” diye konuştu.

       Öğretmenliğin saygın bir meslek olduğunu dile getiren Vali Çakacak, ziyaretin ardından okuldan ayrıldı.

 

20-11-201820-11-201820-11-201820-11-201820-11-201820-11-201820-11-2018

Fevzipaşa Mah. İstasyon Cad. No1 Kat 2 Alpu / ESKİŞEHİR ....... Eskişehir Merkeze 40 km uzaklıkta olup Eskişehir Alpu, Eskişehir Mihalıççık, Eskişehir Beylikova taşıma araçları ile ulaşım sağlanılabilir. - 0 222 511 20 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.