ESKİŞEHİR ALPU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emine-Emir Şahbaz Bilim Sanat Merkezi'nden Ziyaret

Emine-Emir Şahbaz Bilim Sanat Merkezi'nden Ziyaret

Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet göstermekte olan Emine-Emir Şahbaz Bilim Sanat Merkezi ilçemizi ziyaret etti.

Kurum Müdürü Mehmet ÇAKIR, Görsel Sanatlar Öğretmeni Esin EROL ve Müzik Öğretmeni Ali EROL tarafından gerçekleştirilen ziyarette Alpu İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin DEMİR'e, daha önce Bilim Sanat Merkezince gerçekleştirilen resim sergisinde yer almış olan Ece TÖRE imzalı bir eser hediye edildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz bu kıymetli hediye için teşekkürlerini sunarken, ülkemiz için kritik önemi olan Bilim Sanat Merkezi'nin çok değerli Yönetici ve Öğretmenlerini başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Fevzipaşa Mah. İstasyon Cad. No1 Kat 2 Alpu / ESKİŞEHİR ....... Eskişehir Merkeze 40 km uzaklıkta olup Eskişehir Alpu, Eskişehir Mihalıççık, Eskişehir Beylikova taşıma araçları ile ulaşım sağlanılabilir. - 0 222 511 20 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.